Novinky

Lékárenský e-shop značky Alphega lékárna oslavil 7. července narozeniny. Alphega.cz začíná svůj třetí rok na českém trhu, kde nabízí široké portfolio volně prodejných léků, doplňků stravy, zdravotnických prostředků, kosmetiky a veterinárních přípravků.

Alliance Healthcare vnímá filantropické aktivity jako způsob dosahování svého poslání, které spočívá v odpovědnosti utvářet zdravější budoucnost. Prostřednictvím těchto aktivit Alliance Healthcare podporuje podobně smýšlející organizace všech velikostí na území Česka a Slovenska, které svou činností přinášejí pozitivní společenské změny a podporují v lidech solidaritu.

AmerisourceBergen, mateřská společnost Alliance Healthcare, mění svůj název na Cencora. Tato změna odráží jednotnou globální identitu a cíl vytvářet zdravější budoucnost. „Ačkoliv jsme se tímto stali součástí rodiny Cencora, jedná se nyní pouze o změnu názvu společnosti na úrovni našeho mateřského subjektu v USA - nevztahuje se na Alliance Healthcare“ doplňuje Ing. Jan Rohrbacher, generální a obchodní ředitel společnosti Alliance Healthcare, s. r. o.

12345