Prohlížeč webového obsahu

Služby pro lékárny

Středem zájmu Alliance Healthcare jsou veřejné lékárny. Naše hlavní aktivity se tedy zaměřují na plnění každodenních požadavků a potřeb majitelů či zaměstnanců lékáren.

A lékárníci se na nás rádi obracejí, protože jako přední lékárenský velkoobchod nabízíme spolehlivé služby, dostupnost produktů, příjemný zákaznický přístup a mezinárodní zázemí silného partnera. Neustále se věnujeme inovaci našich služeb a efektivnímu řízení nákladů, abychom tak umožnili lékárnám zvýšit jejich vlastní výkonnost a konkurenceschopnost.

Základem kvalitní a spolehlivé distribuční služby jsou čtyři moderní klimatizovaná logistická centra. Největší distribuční centrum v Praze disponuje unikátní vyskladňovací automatickou linkou pro přípravu zakázek, kterou jsme uvedli do provozu jako první velkoobchod ve střední Evropě. Standardně tak dosahujeme 99,8% správnosti dodávek a výrazně jsme zkrátili dobu od přijetí po realizaci objednávky. Za rok ujedeme 600 tisíc kilometrů a expedujeme 60 milionů balení. 

Vzhledem k novým distribučním modelům výrobců pak běžně realizujeme dodávky do celé lékárenské a nemocniční sítě v České republice.

O bezproblémové přijetí telefonických, modemových a internetových objednávek všech zákazníků se stará kontaktní centrum v Praze s telefonními operátorkami a technickými specialisty. Pokud u výrobce dojde k delšímu výpadku určitých produktů, zajišťujeme pro naše zákazníky rezervace, které vyřizujeme ihned po naskladnění nových zásob.

Lékárnám je k dispozici 10 obchodních reprezentantů a 3 techničtí specialisté, kteří naše zákazníky pravidelně navštěvují.

Dále pomáháme s financováním provozu veřejných lékáren, umožňujeme postupování pohledávek za zdravotními pojišťovnami a poskytujeme finanční poradenství.

 

 

Link pro stažení vzdálené správy zde.