Novinky

V pondělí 21. listopadu 2022 Alliance Healthcare, přední český distributor léčiv společně s oborovou asociací AVEL uspořádali seminář na téma „Výhody poskytování služby očkování v lékárnách“. Hlavním cílem tohoto semináře bylo představit zkušenosti z ostatních zemí, kde je očkování v lékárnách již řadu let standardní součástí zdravotnického systému, a následně prodiskutovat, jak nejlépe tyto zkušenosti a poznatky přenést do českého prostředí. To vše právě v době, kdy na půdě Parlamentu ČR probíhá projednávání novely zákona o ochraně veřejného zdraví, která by očkování v lékárnách umožnila.

Pro své zaměstnance jsme, tak jako v loňském roce, připravili Compliance Týden, který se bude konat od 7. do 11. listopadu 2022.

V září před dvaceti lety se společnosti AmeriSource a Bergen Brunswig spojily a vznikla společnost AmerisourceBergen. Tento měsíc společně oceňujeme obrovský růst a inovace společnosti AmeriSourceBergen, které jsou poháněny talentovanými členy týmu, kteří jsou hnací silou našeho cíle v celé naší globální rodině společností.

Ministr zdravotnictví Jan Blatný na tiskovém briefingu dne 19.3. jasně dementoval vyjádření národní koordinátorky pro očkování Kateřiny Baťhové v dopise určeném koordinátorům očkování, která uvedla, že distributor Alliance Healthcare pochybil při distribuci vakcín AstraZeneca proti onemocnění COVID-19.

12345