Prohlížeč webového obsahu

Služby pro lékárny

Veřejná lékárna je přes více než 30 let naším hlavním předmětem zájmu.

Alliance Healthcare je v první řadě prověřeným a spolehlivým partnerem nezávisle vlastněných lékáren. To se pochopitelně odráží i ve službách, které jim přinášíme. Aktivně vytváříme ideální podmínky pro plné rozvinutí potenciálu našich zákazníků, kterým nabízíme žádané služby, zajišťujeme dostupnost produktů, poskytujeme příjemný zákaznický přístup a zaručujeme mezinárodní zázemí silného partnera.

Konkurenceschopnost lékáren je pro nás alfou a omegou, proto naše stávající služby průběžně inovujeme, rozšiřujeme o další a přizpůsobujeme je efektivnímu řízení nákladů.

Základem kvalitní a spolehlivé distribuční služby jsou čtyři moderní klimatizovaná logistická centra. Největší distribuční centrum Alliance Healthcare v Praze disponuje unikátní vyskladňovací automatickou linkou pro přípravu zakázek, kterou jsme uvedli do provozu jako první velkoobchod ve střední Evropě. Standardně tak dosahujeme 99,8 % správnosti dodávek a výrazného zkrácení procesní doby.

Vzhledem k novým distribučním modelům výrobců běžně realizujeme dodávky do celé lékárenské a nemocniční sítě v České republice.

O bezproblémové přijetí telefonických, modemových a internetových objednávek zákazníků se starají operátoři a techničtí specialisté našeho kontaktního centra v Praze. V případě delšího výpadku určitých produktů u výrobce navíc zajišťujeme pro naše zákazníky rezervace, které vyřizujeme ihned po naskladnění nových zásob.

Lékárnám je taktéž k dispozici tým obchodních reprezentantů a technických specialistů, kteří je pravidelně navštěvují.

Veřejným lékárnám nadále poskytujeme finanční poradenství, pomáháme s financováním provozu a umožňujeme postupování pohledávek za zdravotními pojišťovnami.

 

Link pro stažení vzdálené správy zde.