Novinky

Alphega lékárna mění vizuální identitu a proniká do online byznysu

Evropský virtuální koncept rozvíjený a podporovaný společností Alliance Healthcare 
s potěšením oznamuje částečnou změnu své vizuální identity, jež reflektuje vývoj značky, která je dnes v silném zastoupení napříč offline a online světem.

 

Značka Alphega lékárna působí na českém trhu již od roku 2008 a její členové, nezávislé lékárny, čítají přes 320 lékáren v České republice. V minulém roce značka představila e-shop Alphega.cz s obsáhlou nabídkou volně prodejných léků, doplňků stravy, zdravotnických prostředků, kosmetiky a veterinárních přípravků.

Změna vizuální stránky je pouze částečná, týká se zejména tvarů, barev a širokého spektra grafických prvků, jenž vnášejí vizi lékárny budoucnosti do komunikace s pacienty.

Na rebrandingu se podíleli lidé napříč celou společností. Výrazné vizuální prvky, v nichž převládají přímé geometrické tvary, navozují pocit dynamiky, odbornosti a moderního přístupu ke zdravotní péči.

Nová vizuální identita posiluje image značky a současně jí pomáhá odlišit se od konkurence. Alphega lékárna i nadále poskytuje pacientům profesionální a nadstandardní péči, jejíž součástí jsou jak různorodá nabídka poradenství, pacientské preventivní programy a screeningové služby, tak široký sortiment na kamenných lékárnách a e-shopu Alphega.cz.